Tavsiye Et – 1 saat Görüşme Süresi Kazan


Çevrenizdeki tanıdıklarınıza Mezun Call’u tavsiye edin. Hem siz hem de tavsiye ettiğiniz kişi kazansın. Tavsiye ettiğiniz kişiler, tavsiye emailini aldıkları email adresleri ile hesap oluşturmaları gerekmektedir.


Ayrıca bu promosyonla hem siz hem de tavsiye ettiğiniz kişiler 1 SAAT BEDAVA* konuşma süresi kazanıyor!


*Tavsiye ettiğiniz kişinin hesabına kontör dolumu yaptığı anda sizin hesabınıza da bedava dakikalarınız aktarılacaktır.


Facebook Sayfamızı Beğenin, 20 Dakika Kazanın!


Mezun Call Facebook sayfamızı beğenin, hem ÜCRETSİZ 20 Dakika görüşme süresi kazanın hem de Mezun Call promosyonlarımızdan anında haberdar olun!


Mezun Call Facebook sayfasını beğenmek için tıklayın!


Oto Kontör Tanımlayın, Her Dolumunuza* %10 Ekstra Kazanın!


Mezun Call hesabınıza Oto Kontör özelliği tanımlayın, bakiye takip derdinden kurtulun!


Oto Kontör özelliği ile bakiyenizin belirlediğiniz limitin altına düştüğü anda kredi kartınızdan otomatik olarak seçtiğiniz miktarda kontör dolumu yapılmasını sağlayabilir, kontör yükleme ve takip derdinden kurtulabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız her işlem sonunda %10 ekstra bakiye hesabınıza eklenecektir.


Örneğin; bakiyenizin $5’ın altına indiği her seferde hesabınıza kredi kartınızdan otomatik olarak $10 yüklenmesini sağlayabilirsiniz.


* : İlk 3 ay içinde yapacağınız dolumlarda geçerlidir.


Hesabınıza Oto Kontör özelliği tanımlamak için tıklayın!


Hatırlatma: Oto Kontör tanımlamasını bir kez yapmanız yeterlidir. Kredi kartından kontör yükleme sırasında onay alınamaması ya da anlık bir hata sonucu işlemin onaylanmaması sonucunda yeniden tanımlama yapmanız gerekebilir.