Ayrıcalıklarımız

Hesaplı Dakika Fiyatları

Mezun Call ile Türkiye’deki sabit hatlarla dakika2.9 cent‘e, cep telefonlarını 12.9 cent‘e arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Mezun Call uygulamaları

iPhone Mezun Call uygulamamız için tıklayın.
Facebook Mezun Call uygulamamız için tıklayın.

Dialer uygulamaları

iPhone Dialer uygulamamız için tıklayın.
Android Dialer uygulamamız için tıklayın

Web-Mezun Call Uygulaması

Web-Mezun Call uygulaması sayesinde hesabınıza bağlandıktan sonra İnternet tarayicinizdan arama yapabilirsiniz.

Oto-kontör

Mezun Call hesabınıza Oto Kontör özelliği tanımlayın, bakiye takip derdinden kurtulun!

Oto Kontör özelliği ile bakiyenizin belirlediğiniz limitin altına düştüğü anda kredi kartınızdan otomatik olarak seçtiğiniz miktarda kontör dolumu yapılmasını sağlayabilir, kontör yükleme ve takip derdinden kurtulabilirsiniz.

Cep telefonu hattınıza özel bağlantı numaraları

AT&T, T-mobile, Verizon ve Sprint hatlarına özel bağlantı numaraları sayesinde cep telefonu dakikalarınız düşmez. Listeye sağ taraftaki “Bağlantı numaralarimiz” bölümündeki “Amerika’dan Mobil bağlantı numaraları” başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Amerika, Kanada, Türkiye, Avrupa ve Japonya’dan Kullanım

Mezun Call’un hesaplı fiyatı ve kalitesiyle Amerika, Kanada, Türkiye,Avrupa ve Japonya’dan aramalarınızı yapabilirsiniz. Tüm ülke listesine sağ taraftaki “Uluslararası Baglantı Numaralarımız” başlığı altından ulaşabilirsiniz.

PINsiz Arama (Smart Call)

Mezun Call hesabınıza web’den ulaşarak yada Müşteri Hizmetleri Birimimizi arayarak Telefon numaranızı Mezun Call hesabınıza PINsiz Arama (Smart Call) olarak kaydebilir ve Pin Numarası tuşlamadan aramalarınızı yapabilirsiniz. Artık Türkiye ve diğer ülkelerdeki telefon numaralarınıda Mezun Call hesabınıza PINsiz Arama (Smart Call) olarak kaydedebilirsiniz. Mezun Call hesabınıza 6 numarayıPINsiz Arama (Smart Call) olarak kaydedebilirsiniz.

Hızlı Arama (Speed Dial)

Mezun Call hesabınıza web’den ulaşarak yada Müşteri Hizmetleri Birimimizi arayarak sık aradığınız numaraları Mezun Call hesabınıza Hızlı Arama (Speed Dial) olarak kaydedebilir ve numara tuşlama derdinden kurtulabilirsiniz. Mezun Call hesabınıza 10 numarayı Hızlı Arama (Speed Dial) olarak kaydedebilirsiniz. Speed Dial olarak kaydettiginiz bir numarayi kaydettiginiz siraya gore 1#, 2#, 3# gibi tuslayarak arayabilirsiniz.

Türkiye’ye SMS Gönderimi

Mezun Call hesabınıza web’den ulaşarak Türkiye’deki cep telefonlarına 8 cent karşılığında SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri (Türkçe ve İngilizce)

Türkçe ve İngilizce konuşabilen, gerekli donanım ve teknik bilgiye sahip Mezun callingcard Müşteri Hizmetleri Temsilcilerimiz hizmetinizdedir. Müşteri Hizmetleri Birimimize Amerika ve Kanada’dan 1-866_-639-8689 (1-866_-MEZUNUZ), Türkiye’den 0-212_-213-6750 numaralı telefondan Diğer ülkelerden ise bağlantı numarası aracılığıyla yada web sitemizdeki Canlı Destek ve e-mail bölümünü kullanarak ulaşabilirsiniz.

Ekstra Ücretlendirme Yok! (No Hidden Costs)

Mezun callingcard yada Mezun Call uygulamalarını kullanarak yaptığınız aramalarda verilen fiyatların dışında Bağlantı Ücreti yada Ekstra Ücretlendirme yapılmamaktadır. Her aramanızda operator Mezun Call hesabınızdaki bakiyenizle kaç dakika görüşme yapacağınızı söylemektedir. Müşteri Hizmetleri Birimimizi arayarak ya da web sitemizden hesabınıza ulaşarak konuşmalarınıza ait tüm ücretlendirme ayrıntılarını anında kontrol edebilirsiniz.

Amerika’ya Gitmeden Sim Kartınızı Alabilirsiniz.

Amerika Sim Kartınızı Türkiye’de alabilir ve sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Cep telefonuna özel bağlantı numarası kullanacağınız için avantajlı fiyatlardan yararlanma imkanınız olacak. Detaylı bilgi için tıklayın.

Konuşma Özetini Anında Görüntüleyebilme

Mezun Call sitemizden hesabınıza ulaşarak Mezun Call hesabınızla yaptığınız konuşmaların dökümüne anında ulaşabilirsiniz.

Ödeme Bilgilerinizi Online Takip Edin

Mezun Call hesabınıza web’den ulaşarak yada Müşteri Hizmetleri Birimimizi arayarak Mezun callingcard hesabınıza ait tüm ödeme bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Aranma İsteği

Mezun Call Müşteri Hizmetleri Temsilcimizin sizi aramasını istediğiniz tarihi ve saati seçin, sizi arayalım ve işlemlerinizi hemen yapalım.