Neden Mezun Call?

Avada Theme Image

Çünkü yurtdışında yaşayan Türk’lerin ihtiyaçlarını biliyoruz İşte farklarımız!

İnternetiniz yoksa veya kesilirse, uygulama içerisinden yapacağınız aramalarda Mezun Dialer ile sorunu çözebilecek tek uygulama. Akıllı telefonunuz yoksa bile calling card olarak kullanabilirsiniz.

Mezun Call yurtdışında yaşayan Türkler için
YURTDIŞINDA YAŞAYAN Türkler tarafından geliştirildi.

Mezun Call’un Özellikleri

3 Servis Bir Arada!


Avada Theme Image

VoIP ile ara

İnternet bağlantınız (Wi-Fi / 3G / 4G) olduğunda Voip ile Ara tuşunu kullanarak, görüşmelerinizi ekstra bir ücret ödemeden calling card bakiyenizle internet üzerinden yapabilirsiniz.


Avada Theme Image

Dialer ile ara

İnternet bağlantınızın olmadığı durumlardaysa sadece aramak istediğiniz numarayı girip Dialer ile Ara tuşunu kullanarak otomatik olarak atanan bağlantı numaraları üzerinden calling card olarak arama yapabilirsiniz.


Avada Theme Image

Mezun callingcard

Voip, Dialer ve adres defterinden kolay arama özelliklerini tek
uygulamada sunan Mezun Call hesabınız ile ayrıca akıllı telefonunuz yanınızda olmasa da 20+ ülkede calling card olarak görüşme yapabilir, sms gönderebilir ve dünyanın her yerinden 7/24 Türkçe destek

Mezun Call’un benzer uygulamalardan farkı nedir?

Voip, Dialer ve adres defterinden kolay arama özelliklerini tek uygulamada sunan Mezun Call hesabınız ile ayrıca akıllı telefonunuz yanınızda olmasa da 20+ ülkede calling card olarak görüşme yapabilir, sms gönderebilir ve dünyanın her yerinden 7/24 Türkçe destek alabilirsiniz.


En Uygun Fiyat Politikası Mezun Call’da!

Mezun Call ile bağlantı ücreti ya da başka bir ekstra ücret ödemeden,
her koşulda sevdiklerinizle en uygun fiyatlarla en kaliteli görüşmeyi gerçekleştirirsiniz. Bu özellikleri sunan daha uygun fiyatlı bir uygulama bulursanız lütfen bize haber verin 😉